KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9805276
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bengt _carlberg färgkrita michael pastell vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bengt _carlberg färgkrita michael pastell vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20



